पूर्वप्रधानमन्त्री बोल्सोनारो पनि तानिए अनुसन्धानमा

पूर्वप्रधानमन्त्री बोल्सोनारो पनि तानिए अनुसन्धानमा

ब्रासिलिया ।

ब्राजिलको सर्वोच्च अदालतले शुक्रबार अधिकारीहरूलाई जनवरी ८ को दंगाको अनुसन्धानमा पूर्वप्रधानमन्त्री जैर बोल्सोनारोलाई पनि समावेश गर्न अनुमति दिएको छ ।

न्यायाधीश अलेक्जान्डर डे मोरेसले अटर्नी जनरलको कार्यालयबाट बोल्सोनारोलाई समावेश गर्नको लागि अनुरोध स्वीकार गरे । आइतवार राजधानी ब्रासिलियाकमा भएका दंगमा बोल्सोनारोको अप्रत्यक्ष संलग्नता रहेको अनुमान गरिएको छ ।

दंगाको दुई दिनपछि अभियोजकको कार्यालयले फेसबुकमा बोल्सोनारोले पोस्ट गरेको भिडियो पेस गरेको थियो । भिडियोको विश्लेषण गरिसकेपछि, न्यायाधीश डी मोरेसले फेसबुकको मूल कम्पनी मेटालाई भिडियोलाई सुरक्षित राख्न र यसको मेटाडेटालाई लेखकत्वमा अझ राम्रो पहुँच गर्न निर्देशन दिए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *